5 травня - Всесвітній день гігієни рук - UBM

5 травня – Всесвітній день гігієни рук

Пропаганда частоти і правил миття рук населенням земної кулі необхідно. Це допомагає боротися з великою кількістю захворювань. Однак, є професії, де цього питання завжди приділяється особлива увага …

Сучасне алгоритм обробки рук хірургів! ️
Руки миються протягом 1 хвилини, з використанням рідкого миючий засіб.
Руки ретельно сушаться одноразовим паперовим рушником.
За допомогою ліктьового дозатора на руки наноситься шкірний антисептик спеціальними рухами.
Медичні рукавички надягають на повністю сухі руки.

**********
Цікаво …

ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ

Один із сучасних методів обробки має на увазі використання ультразвуку. Процедура передбачає залучення спеціального апарату з УЗ-ваннами і займає 1 хв. Руки занурюються в 0,05% -й розчин гібірана, через який пропускають УЗ-хвилі.

МЕТОД Спасокукоцький-КОЧЕРГІНА

Цей метод, який сьогодні викликає скоріше історичний ніж практичний інтерес, є доступний спосіб дезінфекції рук. Він ефективно працює в польових умовах, коли у хірурга немає зручностей.

Руки миють з милом під краном теплою водою, потім – марлевою серветкою в 2 тазиках з 0,5% -м розчином нашатирного спирту (по 3 хв у кожному тазику). Витирають стерильним рушником і обробляють серветкою, змоченою в 96% -му спирті. Складки шкіри і нігтьові ложа з тильного боку кисті обробляють 5% -м розчином йоду.

МЕТОД Альфельда

Також вважається застарілим, але на практиці використовується. Руки миють водою температурою 45 ° С з милом протягом 10 хв, використовуючи дві стерильні щітки. Потім насухо витирають руки стерильною серветкою і 5 хв обробляють 96% спиртом.

************
⁉️Хотіте дізнатися, як готуються до операцій провідні пластичні хірурги світу?

Приймайте участь в Ukrainian Breast Meeting 2019

Закрити меню
Close Panel
2020 © Ukrainian Breast Meeting