ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ - UBM

Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність дуже значима для нас. Наша мета в тому, щоб Ваша робота приносила Вам користь і задоволення, і у Вас завжди була можливість використовувати величезний обсяг інформації, яка є в Інтернеті.

Особиста інформація, зазначена Вами на сайті при листуванні використовується виключно в Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається і не надається третім ліцам.Какіе дані необхідні:
Під час листування вказуються обов’язково Ваше ім’я і E-mail, інші дані вказуються добровільно.

Мета, з якою ці дані необхідні:
Ваше Ім’я застосовується для особистих звернень до Вас, а e-mail необхідний для відповіді Вам, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій.

Зазначені Вами Ім’я та e-mail ні за яких умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Ця інформація зберігається на захищених серверах компанії HostPro і використовується відповідно до його політикою конфіденційності.

Способи захисту даних:
Для захисту Вашої особистої інформації, зазначеної на нашому сайті, ми використовуємо різні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські. Також, ми слідуємо різних міжнародних стандартів контролю, які спрямовані на роботу з особистою інформацією.

Кожен співробітник, який працює в нашій Компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю і Повідомленням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час перебування в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У тому випадку, якщо дана політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на цій сторінці, або, в особливих випадках на Ваш e-mail буде відправлено листа з повідомленням про зміни.

З будь-яких можуть виникнути у Вас питань звертайтесь до адміністратора сайту, написавши йому листа на
e-mail: info@ubm.dp.ua

Закрити меню
Close Panel
2020 © Ukrainian Breast Meeting